Lords of the Fallen Türkçe Yama

Türkçe Yama Notları

Lords of the Fallen Türkçe Yama, ekibimiz tarafından oyunun İngilizce diline göre hazırlanmıştır ve oyunun son sürümünde çalışmaktadır.

Lords of the Fallen çevirisi ücretlidir. Yamayı indirmek için sayfanın aşağısında bulunan Sixth Sense Çeviri Client’ını İndir tuşuna tıklamanız ve programımızı indirmeniz gerekmektedir. Programımızı nasıl kullanacağınıza ve yamayı nasıl kuracağınıza dair detaylara sitemizdeki Nasıl Kullanılır sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çeviriyi kurarken herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda sayfanın aşağısında ya da sitemizdeki İletişim sayfasında bulunan Sixth Sense Çeviri Discord’una Katıl tuşuna tıklayarak Discord sunucumuza katılabilir, sorununuzu bize iletebilirsiniz.

Lords of the Fallen Hakkında

Acımasız bir çağın ardından iblis tanrı Adyr sonunda yenilmişti. Ancak tanrılar, sonsuza dek yenik kalmazlar. Yenilgiyi kabul etmeyen Adyr’i alt etmek için karanlığa sürüklediği iki diyarda gizemli ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çık.

Birbiriyle Bağlantılı İki Diyarı Keşfet
Adyr’i alt etmek için destansı maceranda iki büyük ve paralel diyarda yolculuğa çık. Yaşayanların diyarı kendine özgü acımasız zorluklarına sahipken, ölülerin kâbus dolu diyarında bilinmeyen tehditler pusuda bekliyor.

Kendi Efsaneni Yarat
Dokuz karakter sınıfından birini seçmeden önce karakterinin görünümünü geniş bir yelpazeye sahip görsel seçenekler arasından tamamen özelleştir. Hangi başlangıç yolunu seçersen seç, nitelikleri, silahları, zırhları ve büyüleri yükselterek karakterini kendi oyun tarzına göre geliştir.

Hızlı, Zorlu ve Akıcı Taktiksel Dövüşte Ustalaş
Sadece derin ve taktiksel dövüşte ustalaşanlar hayatta kalmayı başarabilir. Benzersiz yüzlerce ölümcül silah arasından seçim yap ya da metalden vazgeçip büyüye yönelerek gizemli yıkıcı saldırılar gerçekleştir.

Çok Oyunculu Modda Arkadaşlarınla Bir Araya Gel ya da Savaş
Kapsamlı tek oyunculu senaryoyu tek başına deneyimle ya da kesintisiz çevrim içi oyunda macerana katılması için ikinci bir oyuncuyu davet et. Ancak dikkatli ol, diğer diyarlardan kahramanlar sana saldırabilir ve saldıracaklardır da.

Oyun İçi Görüntüler

 

1/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

2/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

3/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

4/10

Lotf Türkçe Yama

5/10

Lotf Türkçe Yama

6/10

Lotf Türkçe Yama

7/10

Lotf Türkçe Yama

8/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

9/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

10/10

Lords of the Fallen Türkçe Yama

 

 

Lords of the Fallen Türkçe Yama İndir

Sixth Sense Çeviri Client’ını indir

Discord

Sixth Sense Çeviri Discord’una katıl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir