Nasıl kullanılır?

Üzgünüz, maalesef bu sayfa henüz mobilde görüntülenemiyor. Eğer rehberimize telefonundan erişmek istiyorsan şimdilik Discord sunucumuzdaki nasıl-kullanılır kanalını ziyaret etmelisin. Discord sunucumuza sitemizin İletişim sayfasından katılabilirsin. Tekrardan özür dileriz!

1. Adım:Sitemiz üzerinden Sixth Sense Client’ı indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Client’ı açın ve yukarıdaki Giriş Yap tuşuna tıklayın.
2. Adım:Sistemimize daha önce kayıt olduysanız hesap bilgilerinizi girerek giriş yapın, olmadıysanız formun hemen altında bulunan Kayıt Ol tuşuna tıklayın.
3. Adım:E-posta adresiniz ile şifrenizi girerek yeni bir hesap oluşturun ve Kayıt Ol tuşuna tıklayın.
4. Adım:Yeni oluşturduğunuz hesabınızın bilgilerini girerek sisteme giriş yapın.
5. Adım:Giriş yaptıktan sonra, resimde gösterilen yere tıklayarak ya da sol taraftaki menüyü kullanarak Çevirilerimiz sayfasını açın.
6. Adım:Türkçe yapmak istediğiniz oyunlardan birini seçin ve oyunun resminin üzerinde bulunan Anahtar Satın Al tuşuna tıklayın.
7. Adım:İstediğiniz oyunu açmak için hangi tür anahtarın gerektiğini öğrendikten sonra Ödeme Sitesine Git tuşuna tıklayarak ödeme ekranını açın.
8. Adım:Ödeme ekranında istediğiniz oyunun kilidini açan anahtar türünü seçin ve üzerine tıklayın.
9. Adım:Bilgilerinizi girdikten sonra Öde tuşuna tıklayın ve açılan ödeme sayfasında ödeme işlemini gerçekleştirin.
10. Adım:Ödeme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra Türkçe yapmak istediğiniz oyunu Çevirilerimiz sayfasında bulun ve oyunun resminin üzerindeki Kilidini Aç tuşuna tıklayın.
11. Adım:Çıkan sayfada Discord kullanıcı adınızı girdikten sonra Gönder tuşuna tıklayarak Discord sunucumuzda Müşteri rolü alabilirsiniz. Bu rol sayesinde Discord üzerinden müşterilerimize özel yaptığımız duyurularımıza ve anketlerimize erişebilirsiniz. Sunucumuza sitemizdeki İletişim sayfasına giderek katılabilirsiniz.
12. Adım:Türkçe yamanın kilidini açtıktan sonra resmin üzerine tekrar gelerek Yamayı İndir tuşuna tıklayın.
13. Adım:Yamayı İndir tuşuna tıkladıktan sonra çıkan ekranda oyunun kurulu olduğu yeri seçin. Kurulum Tamamlandı bildirimi çıktıktan sonra oyununuzu Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.
14. Adım:Kurduğunuz yamayı kaldırmak veya pasifleştirmek için resmin üzerinde bulunan Kaldır/Pasifleştir tuşuna, güncellemek içinse yine resmin üzerinde bulunan Güncelle tuşuna tıklayabilirsiniz.
önceki adımsonraki adım