Fiyatlandırma

Anahtar Sistemi

Anahtar sistemini kullanabilmeniz için tarafımızca geliştirilen programımıza (Sixth Sense Client) kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınız gerçekleştikten sonra ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için oluşturduğumuz sitemiz olan Sixth Sense Çeviri: Ödeme İşlemleri (odeme.sixthsenseceviri.net) üzerinden içeriklerin çeviri kilidini açmak için gereken anahtar tipini satın almanız gerekmektedir.

Anahtar sistemi hakkında bilmeniz gereken birkaç husus vardır:

  • Anahtar Sistemi’ndeki anahtarlar hakkındaki her türlü en güncel bilgiler burada tutulur ve Sixth Sense Çeviri bu bilgileri ve anahtar fiyatlarında herhangi bir nedenle veya önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değişim yapma, düzeltme, güncelleme, ek veya çıkarma yapma hakkını saklı tutar. Tüm bu değişiklikler bu bağlantıda yayınlandığı andan itibaren anında yürürlüğe girecektir.
  • Çevirilerimizi indirebileceğiniz veya kullanabileceğiniz, ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz tek kaynak bu site üzerinden paylaşılan Sixth Sense Client yani programımız ve odeme.sixthsenseceviri.net bağlantısıdır. Bahsi geçen programımız veya sitemiz hariç herhangi bir yerden yapacağınız her türlü işlemde Sixth Sense Çeviri sorumluluk kabul etmez.
  • Programımız (Sixth Sense Client) üzerinden kayıt olup giriş yaptıktan sonra Ödemeler sayfası üzerinden odeme.sixthsenseceviri.net sayfasına yönlenip ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satın aldığınız anahtarlar ile açtığınız çevirilerimiz programımızdan kaldırılmadıkları takdirde sonsuza dek hesabınıza tanımlanır ve bu çevirilere isteğiniz zaman erişebilme hakkına sahip olursunuz.
  • Programımızın detaylı kullanımına sitemizdeki Nasıl Kullanılır sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular için ayrıca bizimle İletişim sayfasındaki e-postamız veya Discord sunucumuz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.
  • Ödemeleriniz, iyzico.com güvencesiyle gerçekleştirilir.

Anahtarlar

Programımızdaki çevirilere ulaşabilmeniz için çevirisinin kilidini açmak istediğiniz oyunun gerektirdiği anahtar türünden hesabınızda en az bir adet bulunmalıdır. Bu anahtarlar, ödemelerinizi Iyzico güvencesiyle gerçekleştirebilmeniz için oluşturduğumuz sitemiz odeme.sixthsenseceviri.net üzerinden satın alınabilir. Anahtar sistemine dahil olan anahtarlar şu şekildedir:

Bronz Anahtar
15.99₺
Gümüş Anahtar
20.99₺
Altın Anahtar
29.99₺

Sixth Sense Çeviri Client’ını indir