Dead Space Remake Türkçe Yama %100

Türkçe Yama Notları

Dead Space Remake Türkçe Yama, ekibimiz tarafından oyunun İngilizce diline göre hazırlanmıştır ve oyunun son sürümünde (Gamepass dahil) çalışmaktadır.

Dead Space Remake çevirisi ücretlidir. Yamayı indirmek için sayfanın aşağısında bulunan Sixth Sense Çeviri Client’ını İndir tuşuna tıklamanız ve programımızı indirmeniz gerekmektedir. Programımızı nasıl kullanacağınıza ve yamayı nasıl kuracağınıza dair detaylara sitemizdeki Nasıl Kullanılır sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çeviriyi kurarken herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda sayfanın aşağısında ya da sitemizdeki İletişim sayfasında bulunan Sixth Sense Çeviri Discord’una Katıl tuşuna tıklayarak Discord sunucumuza katılabilir, sorununuzu bize iletebilirsiniz.

Dead Space Remake Hakkında

Bilim kurgu hayatta kalma korku klasiği Dead Space™, daha derin ve sürükleyici bir deneyim sunmak için baştan aşağı yeniden düzenlenmiş haliyle geri dönüyor. Bu yeniden düzenleme, orijinal oyunun heyecan verici vizyonuna sadık kalarak dudak uçuklatan bir görsel derinlik, etkileyici atmosferik sesler ve oynanış geliştirmeleri getiriyor.

Sıradan bir mühendis olan Isaac Clarke, büyük maden gemisi USG Ishimura’yı tamir etmek için çıktığı görevde korkunç şeyler yaşandığını keşfeder. Gemi mürettebatının katledilmiş ve çok sevdiği partneri Nicole geminin içinde kaybolmuştur.

Artık elinde yalnızca mühendislik araçları ve becerileriyle tek başına olan Isaac, Nicole’u bulmak için Ishimura’da etrafında olanların arkasındaki korkunç sırrı ortaya çıkarmaya çalışır. Necromorph adlı düşman yaratıkların arasında sıkışan Isaac, gemide yaşanan dehşetin yanı sıra altüst olan akıl sağlığıyla birlikte hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıyadır.

Oyun İçi Görüntüler

 

1/8

2/8

3/8

4/8

5/8

6/8

7/8

8/8

Oynanış Videosu

 

 

Dead Space Remake Türkçe Yama İndir

Sixth Sense Çeviri Client’ını indir

Discord

Sixth Sense Çeviri Discord’una katıl

“Dead Space Remake Türkçe Yama %100” için 6 yanıt

  1. Teşekkürler.

  2. ellerinize sağlık hocam.

  3. Ea play ile uyumlu mudur?

  4. EA ile oynuyorum ben sorunsuz çalışıyor

  5. gökhan avatarı

    süper

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir